tel.: +421 905 353 847

e-mail : realprojekt-ZVNC-realprojekt.sk

realitná kancelária žilina realitná kancelária žilina
realitný maklér žilina realitný maklér žilina
vizualizacie vizualizacie

referencie od klientov

Dobrý deň, pán Dupkala 
Koncom minulého a začiatkom tohto roka ste mi sprostredkoval predaj rodinného domu.
Chcem sa Vám poďakovať hlavne za Váš profesionálny prístup.
Musím sa priznať, že najprv som nechcela predaj domu uskutočniť cez realitnú kanceláriu, ale teraz, po mojich skúsenostiach, môžem každému, kto niečo predáva alebo kupuje - poradiť, aby sa obrátil na Vašu kanceláriu Realprojekt a môže sa spoľahnúť na to, že Vy vybavíte naozaj všetko - návrh na zmluvu, kúpno-predajnú zmluvu, návrh na vklad na kataster, overenie podpisov k zmluve, kupujúcim pomôžete vybaviť úver, poistenie nehnuteľnosti, poradíte ako s prepisom s dodávateľmi energií a podobne.
Všetko ste vybavili za nás a my sme si mohli byť istí, že všetko prebehne v poriadku a bez problémov, za čo som Vám spolu s kupujúcimi vďačná a určite Vás budeme odporúčať svojím známym, ktorí budú potrebovať takéto služby. 

Vlasta Brhelová


So sluzbami p.Dupkalu sme velmi spokojni, mily, ochotny a zaroven profesionalny pristup, vsetko nam vysvetli a vzdy ochotne poradi. Urcite odporucame dalej a jeho sluzby planujeme vyuzit aj pri navrhnuti projektu domu

Michal Hulín a Petra Lúčanová


Prvý krát som oslovil p. Dupkalu pri prenájme môjho bytu v Kysuckom Novom Meste. Nakoľko som bol s jeho službami spokojný, neváhal som ho kontaktovať aj neskôr pri predaji môjho rodinného domu v Nesluši. V oboch prípadoch boli jeho služby na vysokej profesionálnej úrovni od prezentácie nehnuteľnosti, jednanie so záujemcami, príprave dokumentácie a zmlúv až po odovzdanie nehnuteľnosti novým majiteľom a náslendej asistencii pri prehlásení enrgií. Ako realitného makléra ho určite môžem len doporučiť.

Róbert P.


So službami realitnej kancelárie Realprojekt  a profesionálnym prístupom jeho konateľa p. Tibora Dupkalu sme boli veľmi spokojní. Vždy vedel odborne poradiť, zaobstarať potrebné dokumenty, konal promptne, zodpovedne. Sme radi, že sa postaral o to, aby dedičstvo našich rodičov ostalo v dobrých rukách. Nech sa Vám, pán Dupkala, naďalej darí robiť svojich zákazníkov spokojnými.

Stano a Milena Bugáňovci


Dobrý deň p.Dupkala

Chceme sa Vám veľmi poďakovať za predaj rodinného domu v Hornom Vadičove.Váš prístup bol profesionálny. Všetky požiadavky z našej strany boli do bodky splnené.Vašu prácu a profesionálny prístup budeme určite odporúčat.Ešte raz ďakujem.
S pozdravom a vďakou

Mlynárová Viera


 

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2